GIRL-10

CzechMap - vektorová mapa České republiky

Tato mapa je první svého druhu. Nejedná se totiž o mapu využívající obrázky, ale pracující s každým objektem zvlášť. S tímto druhem map se můžete setkat především v GPS navigacích nebo ve smartphonech, v klasických mobilech se však doposud nic podobného neobjevovalo.

Výhody vektorových dat jsou zřejmé:

Dne 1.7.2007 byla uvolněna verze volně šiřitelná. Stáhnout ji můžete zde: CzechMap10.jar
CzechMap10.jad

Aktualizace 30.1.2009:
Pokud máte zájem o rychlejší vektorovou mapu ČR (nebo jakoukoliv jinou), využijte aplikaci MaGeX - zde najdete nejaktuálnější verzi. Na Javamapy.xf.cz pak aplikaci s již vloženými mapami.

Aktualizace 2.1.2008:
Ve vývoji této aplikace se nebude již dále pokračovat. Pokud ale vše dobře půjde, bude vytvořena aplikace nová. Ta bude postavena na základech Czechmap, bude mít však rozšířené funkce. Pokud se tak stane, dám sem link.

Data byla převzata ze serveru gps-maps.info, za poskytnutá data a příležitos vyvinout díky nim tuto aplikaci děkuji autoru stránek.

Pokud by se někdo chtěl na projektu podílet ať už svýmy programátorskými znalostmi, zpracováním map nebo dokonce finančně, budu jedině rád. Nebráním se ani umístění reklamy sem, popř. i do aplikace.

Aplikace je momentálně ve stádiu vývoje a testování.

Datum dokončení aplikace není zatím znám.

Zde několik screenshotů (ještě jednou dodávám, že mapa ještě není dokončena):

ScreenShot_1 ScreenShot_2
ScreenShot_3 ScreenShot_4
mapa webu | © designed by Dawe 2005