GIRL-9
Dawe

Curriculum Vitae

Narodil jsem se, pak jsem studoval základní a střední školu (gymnázium) - na tom asi nic zajímavýho, to je všude stejný. Pak jsem odmaturoval s celkem pěknýma známkama a jelikož jsem pylně studoval, dostal jsem se na VŠ bez příjímaček. Studoval jsem MFF na UK (jinak taky Matematicko-Fyzikální fakultu Univerzity Karlovy). Paradoxem je, matematika to nebyla a s fyzikou nemám společnýho vůbec nic. Ano, byla to informatika, kde jsem před časem dostal titul Bc. a pak i Mgr. Je mi něco čtvrt století a snad už to mám za sebou, teď už užívám zasloužené ... práce :-).

Co mě škola naučila?

Z oborových věcí:
Kdysi jsem uměl: Zvládám: Umím: Ovládám: Taky znám věci okolo:

Práce v programech:
Adobe Photoshop (na vysoké úrovni), MS Visual Studio .NET, MS Windows XP,MS Excell, MS Word, NetBeans, programy pro práci s multimedii, Linux a samozřejmě textový editor na programátorský kod :-P

Ostatní věci:
angličtina (pokročilý), němčina (větší základy), francouzština (základy), práce s mobilní komunikací - především mobilní telefony, fotografování na poloprofesionální úrovni s DSLR, SW úprava fotografií, řidičské oprávnění A a B ... a mnoho dalšího.

Aktualizováno 26.6.2010

mapa webu | © designed by Dawe 2005